Program rozvoje města

Aktivní podílení na Programu rozvoje města Tachova v následujících letech je naší prioritou, chceme přenášet vaše podněty do tvorby strategie budoucnosti našeho města

Chceme spolupracovat se ostatními politickými subjekty ve městě a s odborníky na tom, aby se v Tachově žilo dobře jak nám obyvatelům, tak i návštěvníkům našeho města. V neposlední řadě je třeba dbát na to, aby zde prosperovaly také soukromé podniky a živnostníci.

Naším hlavním cílem je Tachov prosperující. Pouze město bez dluhů je místem, kde se obyvatelům dobře žije, studuje, pracuje a podniká. Takové město je konkurenceschopné a může přilákat nové obyvatele, lékaře a investory, kteří se budou dále na rozvoji Tachova podílet.

Tachov zdravý je město, které dbá na zajištění zdravotní péče přístupné všem jeho obyvatelům. Město pečující o zdravé životní prostředí a krajinu. Město, které nabízí možnosti zdravého životního stylu.

Tachov ohleduplný je vstřícný a ohleduplný k seniorům a zdravotně znevýhodněným spoluobčanům, kteří se zde budou cítit bezpečně a komfortně.

Tachov mladý nabídne možnosti pro bydlení a výstavbu rodinných domů. Bude pečovat o školní a předškolní zařízení a bude je nadále modernizovat. Jde samozřejmě i o zábavu, bohatý společenský a kulturní program akcí pro mladé.

Tachov turistický využije svoji přirozenou polohu v centru regionu, blízkost významných lázní a hranice s Německem. Máme co nabídnout - sportovní areál s kompletním zázemím, krásnou a čistou přírodu, historické památky. S rozvinutým turistickým marketingem a podporou rozvoje ubytovacích kapacit se může naše město stát dalším významným cílem českých i zahraničních turistů.

Spolu s vámi Volíme Tachov, ve kterém se bude líbit jak jeho obyvatelům tak i jeho návštěvníkům.

Pavel SKLENÁŘ
Zastupitel města Tachov (*10.7.1967)
Zastupitel
Více informací
MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.