Bc. Barbora KVARDOVÁ

Většinu života jsem strávila v Tachově. Po maturitě na tachovském gymnáziu směřovaly mé cesty na studia do Prahy, poté jsem se ale vrátila domů, do Tachova, který považuji za dobré místo pro život.

Vystudovala jsem Sociální a masovou komunikaci a zároveň Andragogiku a personální řízení. V kombinaci těchto oborů jsem se našla, protože jinak než pusou bych se neuživila. Pracovní zkušenosti jsem sbírala v několika nadnárodních společnostech.

Práce v oblasti lidských zdrojů mě toho naučila mnoho, utvrdila mě v tom, že každý z nás je jiný, má jiné potřeby, touhy a sny. Jelikož věřím v koncept celoživotního vzdělávání a možnost rozvoje potenciálu každého z nás, rozhodla jsem se jít směrem, kde toho mohu být plnohodnotnou součástí. Již více jak tři roky se profesně věnuji koučování na volné noze.

Jsem šťastně vdaná za rodilého Tachovana a letos v lednu jsme přivítali do rodiny dceru Alžbětu, nyní jsem tedy na mateřské „dovolené". Jako bývalá „sboračka" se při sklence dobrého vína nevyhnu já ani mé okolí zpěvu.

Komunální politika je dle mého názoru pro každodenní život člověka významnější než politika celostátní, a proto jsem se rozhodla podpořit hnutí „Volím Tachov."

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.