Michal LAŠKO

Několikrát jsem měl možnost si zvolit a vždy jsem si zvolil Tachov, místo pro život, místo k podnikání, místo pro kulturu

Několik let jsem bydlel a pracoval v Plzni, ale když došlo na lámání chleba a já stál před rozhodnutím kde začít podnikat, kde založit rodinu a kde postavit dům byl Tachov vlastně má jediná možná volba. Jsem prostě klasický lokální patriot.

Narodil jsem se 30. 8. 1979, jak jinak, než v Plané u Mariánských Lázní (tehdy se tak ještě jmenovala) a pak jsem to přes jesličky, školky, a základní školu vzal hopem na osmileté gymnázium. Tam moje studia skončila úspěšně složenou maturitní zkouškou.

Následovala civilní služba v tachovském dětském domově a první pracovní příležitosti, které záhy přerušila roční rekonvalescence po autonehodě.

Mým celoživotním koníčkem jsou počítače a IT, takže není divu, že po návratu do pracovního prostředí jsem zamířil právě do sféry IT.

Po několika letech coby zaměstnanec jsem sebral odvahu a za vydatné podpory mé rodiny jsem se vydal na dráhu soukromého podnikatele, jak jinak, než tady v Tachově. A tím se živím dodnes.

Samozřejmě člověk není živ jen prací, takže pokud máte pocit, že jste mne zahlédli třeba hrát s mojí kapelou The New Morning nebo na prknech divadelního spolku Komedyjanti, máte pravdu. Hudba i divadlo jsou moji celoživotní koně a doufám, že ještě dlouho budou.

Jsem šťastným otcem jedné dcerky a manželem jedné manželky.

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.