Mgr. Tereza KOŘÍNSKÁ

Tachov je můj domov, moje srdcová záležitost, přála bych si, aby to samé cítily i moje děti

V Tachově jsem vyrůstala, studovala gymnázium a nyní se i rozhodla vychovávat své děti. Vystudovala jsem bakaláře Mezinárodních vztahů – Východoevropských studií na FF ZČU v Plzni a magistra na Mediálních studiích na FSV UK v Praze.

Rok jsem strávila jako au-pair kousek od bavorského Mnichova a chvíli žila ve Stříbře. Teď jsem vdaná, dvojnásobná mamka.
Pokud si najdu volnou chvilku, ráda čtu, obcházím/objíždím kulturní akce a dopřávám si dobré jídlo. Ráda cestuji, nejlépe směr Balkán.

Společně s dalšími skvělými lidmi jsme založili spolek SmeTu. Ten pořádá různé akce pro rodiny s dětmi, oživuje veřejný prostor a snaží se povzbudit tachovskou občanskou společnost.

Ať už jsem ale žila či pobývala kdekoliv, vždy jsem se do Tachova ráda vracela, protože je to zkrátka můj domov, moje srdcová záležitost. Přála bych si, aby s tím samým pocitem vyrostly i mé děti. Proto Volím Tachov.

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.