Matouš HORÁČEK

Mou prioritou je otevření Tachova a jeho komunikace občanům, místním firmám a světu. Naše město tu je pro nás, jeho obyvatele

K práci na webu a v marketingu používám hlavně počítač, internet a telefon. Volný čas trávím v přírodě nebo sportem. V rámci pracovních projektů aktivně rozvíjím turistický ruch a kulturu v našem regionu.

Do Tachova se naše rodina přistěhovala zrovna, když jsem měl začít chodit do první třídy. Po těch letech co jsem tu strávil mi město i jeho okolí přirostlo k srdci.

Nejspíš jste slyšeli o festivalech Zvuky léta nebo Den pro Tachov, spolku PrvníPěší.cz nebo klubovně Garáž Trojka. Jednalo se o aktivity, kterými jsme se snažili s přáteli oživit v Tachově něco co nám tu chybělo.

Má práce i spolkové aktivity mi umožnily potkat se s mnoha zajímavými lidmi, kteří v našem městě žijí nebo podnikají. Je velká škoda, že s nimi naše město neumí komunikovat. Z takové spolupráce by měly všechny strany prospěch.

V současné době pracuji jako OSVČ a orientuji se na návrh webových řešení, marketing a komunikaci. Občas zpracovávám také reklamní materiály nebo firemní grafiku. Z projektů, které dlouhodobě vedu byste mohli znát třeba TACHOVSKO.com nebo PrvníPěší.cz.

Volný čas se snažím trávit zásadně mimo počítač. Věnuji se sportu, hodně rád jezdím na kole, když to jde cestuji po různých koutech Země (Bosna a Hercegovina, Ukrajina, Albánie, Indie, Tádžikistán, Rumunsko, Rakousko...). Nejspokojenější jsem, když mám sbalený batoh na zádech a vyrážím do kopců a lesů, spát pod širák a dýchat čerstvý vzduch.

A protože jsem člověk společenský, rád zajdu s kamarády na pivo nebo posedím u společného ohně.

Komunální politika je pro mě způsob jak pozitivně ovlivnit budoucnost Tachova a jeho obyvatel. Rád bych přispěl svými zkušenostmi k většímu otevření města a zviditelnění našeho regionu jako jedinečné turistické destinace.

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.