Pavlína Řeháčková

Ráda bych povzbudila naše sousedy k vyšší občanské aktivitě a oživení veřejného prostoru

V Tachově jsem se narodila a strávila celé své dětství. Ani kvůli studiu jsem se moc nevzdálila a vystudovala Střední odborné učiliště v Plané – obor Technickoadministrativní pracovnice a později i nástavbové studium.

Po studiu jsem se rozhodla trošku rozšířit obzory a odjela pracovat k holandským hranicím, kde jsem nečekaně strávila šest let. Láska k domovu však byla silnější.

Teď bydlím ve Velkém Rapotíně se svým manželem a dvěma dětmi.

Volný čas ráda trávím prací na naší zahrádce a také čtením. S rodinou rádi podnikáme výlety do přírody a naší srdcovou záležitostí jsou hory, hlavně tedy v zimě.

Díky své úžasné kamarádce jsem měla tu čest stát se členkou spolku SmeTu, který se snaží oživit veřejný prostor, povzbudit občanskou společnost a také pořádá různé akce nejen pro rodiny s dětmi.

Tachov je a věřím, že navždy bude domovem mým i mých dětí. Hlavně pro své děti chci lepší budoucnost. Proto Volím Tachov

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.