Ing. Vít ROŽMBERSKÝ, M.A.

Mým cílem je vytvořit z Tachova místo, kde se bude příjemně žít a pracovat. Přál bych si, aby lidé z našeho města neodcházeli, ale naopak se do něj rádi vraceli

Vystudoval jsem obor Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze a ekonomii na zahraničních univerzitách v Číně, Belgii a Itálii. Po studiu jsem pracoval na obchodních pozicích mezinárodních společností v Praze a Heidelbergu. Perfektně ovládám angličtinu a němčinu.

Do Tachova jsem se vrátil na konci roku 2018, abych se zapojil do rozvoje rodinné firmy Tachovské SPV s.r.o., kde v současnosti působím na pozici jednatele. Od roku 2018 jsem členem představenstva Klubu absolventů Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze.

Od roku 2021 provozuji společně s přítelkyní Lucií Apartmán U Hradeb v Husitské ulici. Chtěli jsme vytvořit příjemné ubytování pro návštěvníky Tachova.

Ve volném čase se nejvíce věnuji sportu a cestování. Mezi mé další záliby patří vojenská historie a moderní technologie. V případě zvolení bych se rád zabýval agendou rozvoje města.

Vize pro Tachov

Osobně vnímám Tachov jako město s velkými, ale v mnoha ohledech nevyužitými možnostmi. Pro jejich naplnění je ovšem třeba dlouhodobá vize a zejména dobře fungující tým lidí, kteří potáhnou za jeden provaz a budou ji s nadšením prosazovat. Od mého návratu do Tachova ale vidím, že věci se posouvají jen velmi pomalu, a proto jsem se rozhodl připojit ke sdružení Volím Tachov, které chce opravdu problémy Tachova řešit.

Já osobně si přeji město, které bude příjemné pro život všem generacím. Město, které bude žít sportem i kulturou, bude čisté a upravené a bude podporovat podnikatelského ducha i jiné iniciativy svých občanů a nebude jim zbytečně házet klacky pod nohy. Mým přáním je žít ve městě, jehož vedení i úřady jsou lidem plně k dispozici a respektují jejich představy.

Dejte nám svůj hlas.

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.