Rudolf CHRASTINA

S lidmi v Tachově se potkávám skoro každý den, v práci se vždy snažím najít kompromis a optimální řešení problému. Přál bych si, aby se na každý problém našlo řešení.

Narodil jsem se v Plané v roce 1990. Od dvou let jsem již začal žít aktivním společenským životem nejdříve v jesličkách v mateřské školce v Sadové, kde jsem úspěšně dokončil i další dílčí roky, nežli jsem nastoupil na základní školu v Hornické ulici.

Další moje roky života jsem prožil v Tachově. Odskočil jsem si jen na 4 roky do Plzně na Střední průmyslovou školu elektrotechnickou, kde jsem si v oboru Informační technologie udělal maturitu. Již v době studia jsem dělal odbornou praxi v tachovské firmě, která se zabývá poskytováním internetového připojení a vším co tato služba nabízí. Po ukončení studia jsem zde pak nastoupil a nyní pracuji jako vedoucí servisní technik výstavby sítě ve firmě Čeznet.

Ve volném čase rád cestuji, sportuji, hraji florbal, fotbal, hokej a baví mě lyžování. Jako pro každého Blížence je pro mne důležitá komunikace. A pokud k tomu přidám dobrou argumentační přípravu a umění vyjednávání, mám radost, když se i při obtížnějších úředních jednáních docílí spokojenosti na obou stranách.

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.