Ing. Michaela DVOŘÁKOVÁ

V Tachově žiji od dětství a podnikám zde, proto chci přispět k jeho rozvoji

Vystudovala jsem obchodní akademii v Karlových Varech a následně Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na mezinárodní vztahy a personální management.

Personalistice jsem se věnovala rok po studiích a od roku 2015 podnikám jako OSVČ a provozuji kavárnu Pop Art music café na náměstí Republiky v Tachově. Kavárna je mou prací a zároveň i koníčkem.

Ve volném čase se věnuji různým sportovním aktivitám jako je snowboard, kolo, kolečkové brusle, nordic walking. Jsem velice společenský člověk, a proto často navštěvuji divadla, kina, nejrůznější koncerty nebo jen ráda posedím s přáteli nad sklenkou vína.

Politice jsem se v minulosti nikdy nevěnovala, jsem bez politické příslušnosti. Jelikož v Tachově žiji od dětství a poslední tři roky zde i podnikám, chtěla bych přispět k tomu, aby se naše město stalo lepším místem pro život. Jako cestu k dosažení tohoto cíle jsem si vybrala kandidaturu za sdružení nezávislých kandidátů „Volím Tachov."

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.