MUDr. Zdenka KARPÍŠKOVÁ

Žila jsem ledaskde a neměnila bych. Bydlím tady, pracuji tady, tady vychovávám děti. Volím Tachov

Narodila jsem se v Plané 17.12.1975 a následně žila, studovala a pracovala postupně ve Vysokém Sedlišti, v Plané, Tachově, Čelákovicích, Praze, Plzni. Když mi pak v roce 2005 rostl pod srdcem nový život, vrtajíce se v chrupu svých plzeňských pacientů jsem uvažovala, zda opravdu chci s miminkem trávit čas v plzeňských ulicích a parcích.

To volání bylo silnější než já. Český les, ten krásný, syrový a zvláštním způsobem temný kraj, kde jsem vyrostla, mě znovu i s dcerou přijal do náruče. A nepustil.

V roce 2007 jsem nastoupila na poliklinice v Tachově na místo zubního lékaře a v roce 2014 na stejném místě založila vlastní praxi, kterou s partnerem provozujeme dosud a hodláme v tom pokračovat i nadále.

Zuby jsou moje velká životní vášeň. A když se zrovna nezabývám dutinou ústní, maluji, čmárám, fotím a dokresluji do fotek to, co není vidět na první pohled. Čtu, sportuji, spím nebo piju kafe. A nebo se toulám. Nejraději mimo cesty, nenalinkovaně.

Primární nepohodlí odměněné objevitelským pocitem i v nejbližším okolí. Doma. V Tachově.

Tady je tak krásně! Jedinečný kout světa s krajským i hlavním městem po železnici či dálnici na dosah. A doslova pár kroků do zahraničí. Příroda za rohem a kulturní, sportovní i nákupní zázemí u nosu.

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.