Petr Procházka

Chci, aby se Tachov rozvíjel a byl příjemným místem pro všechny generace

Odmala žiji v Tachově, kde jsem také vystudoval místní gymnázium. Přestože nyní studuji v Praze, Tachov je pro mě stále mým domovem a městem, kam se vždy rád vracím. Již třetí sezónu působím jako průvodce na tachovském zámku a také jsem členem Komise pro mládež a volnočasové aktivity rady města Tachova.

Studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor učitelství českého jazyka a dějepisu. Po dokončení vysoké školy bych se rád do našeho města vrátil a pomáhal ho utvářet k lepšímu.

Prioritou je pro mě školství a rozvoj města v oblasti kultury. Byl bych rád, aby Tachov žil, probíhaly zde zajímavé akce a zároveň, aby stále byl se svými památkami a rekreačními místy oblíbeným místem pro turisty z celé České republiky a sousedního Německa. Myslím, že jako město máme co nabídnout!

Byl bych také rád, aby byla radnice co nejvíce otevřená všem občanům a kvalitně investovala, aby se Tachov rozvíjel a byl příjemným místem pro všechny generace.

MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.