Máte místo pro plachtu nebo plakát?

Fandíte nám v tom co děláme a chcete nám pomoci? Můžete nám půjčit kousek místa na plotě nebo ve výloze? Dejte nám vědět!

Letním kinem se nám rozjela předvolební kampaň. Letos je na ní celkově dost málo času, což pro nás znamená, že se musíme hodně otáčet, abychom vše stíhali. Jednou z věcí, kterou bychom na sebe chtěli upozornit je série volebních plachet rozmístěných po našem městě.

Plachta na plot

Pokud máte plot nebo jiné vhodné místo, které je dobře vidět z ulice a nevadilo by vám, že na něj pověsíme na dva měsíce plachtu, moc nám to pomůže. Dejte nám vědět, my si místo změříme, plachtu umístíme a po volbách ji zase sundáme.

Plakát do výlohy

Pokud máte obchod nebo jiný podnik, kde můžete do výlohy nebo na dveře umístit plakát velikosti A3, ozvěte se nám! Plakát v našich barvách umístíme v termínu, který si předem dohodneme, abyste nám sami ukázali místo, kde vám nebude překážet.

Dejte nám vědět

Ideální způsob, jak nás kontaktovat, je prostřednictvím formuláře Poslat názor pod tímto článkem. Napsat nám ale můžete také na nanašem Facebooku. Za každý tip budeme moc vděční.

Řekněte ostatním, že také Volíte Tachov!

Matouš HORÁČEK
Radní města Tachov (*20. 1. 1985)
OSVČ, marketingový specialista
Více informací
MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.