Fotíme se

Schůzka 28. května 2018: Focení pro materiály ke komunálním volbám 2018, Pop Art

Autor fotografií: Matouš Horáček

Matoušův pokyn zněl jasně: Přijďte všichni. Upraveni a oblečeni tak, jak jste zvyklí. Budeme se fotit.

Tak jsme tady. A fotíme se. Někteří s lehkostí a přirozeností (při pohledu na Míšu si neodpustím poznámku, že takovouhle krásu asi nikdo jiný na kandidátce mít nebude ;-) Pardon. Jiní se ve chvíli, kdy se objektiv otočí jejich směrem, promění v solné sloupy. Třeba já. A to jsem si říkala, že to nic nebude. Že si tam prostě stoupnu, usměju se a je to v kapse. Ehm... No... nevím, jestli se ostatní snažili mě rozesmát nebo zda se smáli mně, každopádně děkuju. Bez ironie.

Výsledek vzhledem k okolnostem považuji za malý zázrak. A všichni - včetně fotografa - mají můj obdiv. Fotky jsou přirozené, nevyumělkované. Super!

Úlevný přesun do PopArtu. Sedíme kolem dlouhého stolu, probíráme náš program, strategii komunikace pro předvolební kampaň, sběr petičních archů a plánujeme první sousedské setkání. No, a protože nemáme jiné zdroje a vše si platíme z vlastní kapsy, skládáme se na základní výdaje do společné kasy. Už jen poslední drink, čaj, pivko - a domů!

Tak dobrou noc!

Vaše Zdenka

MUDr. Zdenka KARPÍŠKOVÁ
Zubní lékař (*17.12.1975)
Člen zdravotní komise
Více informací
MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.