Párty hárder: Letní kino a sousedské setkání (pouze 18+)

Již po druhé pro vás letos otevřeme letní kino. Tentokrát na vás čeká hodně ostrá letní komedie Párty Hárder Summer Massacre, děti proto nechte doma. Akce proběhne jenom za příznivého počasí.

U Tachovské Rychty pro vás zase jednou otevřeme letní kino. Tentokrát už nám slunce zapadne dřív, takže nebudeme muset čekat s promítáním do desáté večer. Na druhou stranu počítejte s chladnějším večerem a vezměte si sebou minimálně teplé oblečení.

Otevíráme v 19.00

V pátek 9. září se na vás budeme těšit u Tachovské Rychty, kde pro vás připravíme zázemí s občerstvením. Otevírat budeme v 19.00. Film by měl začínat nejdéle ve 21.00, jakmile zapadne slunce. V případě, že by hodně foukalo nebo pršelo, tak se akce konat nebude. Pro aktuální informace proto sledujte náš Facebook Volím Tachov.

Promítáme Párty hárder, děti nechte doma

V online hlasování jste si naprosto suverénně vybrali film Párty Hárder: Summer massacre (45 % pro, výsledky hlasování). Je evidentní, že o komedie, které se s tím nemažou a o nějakou korektnost se nesnaží ani z rychlíku, máte zájem. Takže jsme rádi, že vám můžeme tuto vskutku netradiční podívanou zprostředkovat.

Abyste věděli do čeho jdete, doporučuji kouknout na hodnocení filmu Párty Hárder na ČSFD.

Vstup tedy opravdu pouze pro dospělé, děti nechte doma.

Občerstvíte se v našem stánku

I tentokrát bude postaráno o vaši pohodu v našem stánku s občerstvením. Mimo tradiční nabídky nápojů a dobrot z grilu vám nabídneme také sezónní teplé drinky, protože večer už to bude chtít něco na zahřátí. Nákupem na našem stánku nám umožňujete tyto akce pořádat. Nicméně, pokud si donesete vlastní občerstvení vyháňet vás určitě nebudeme.

Teplé oblečení a deky sebou

Večery jsou již chladné, tak na to myslete. Vezměte si teplé oblečení a deku nebo spacák, ať nám nemrznete. Klidně si vezměte také židličku, ať nemusíte sedět na studené zemi. My zase nějaké lavice a stoly připravíme, ale asi jich nebude dost.

Letní kino v Tachově od příštího roku

Víme, že vám v Tachově letní kino chybí. Proto jsme se rozhodli využít plochy u Rychty a od příštího roku nainstalujeme na celou letní sezónu velké plátno na promítání. Využít ho budete moci po předchozí dohodě se správcem areálu. Plátno jsme zafinancovali z vlastních prostředků jako dárek pro naše sousedy. Budeme moc rádi, pokud se třeba najde někdo, kdo by uspořádal menší filmový festival nebo něco podobného.

Před volbami vám každý slíbí leccos. Já jsem rád, že to ve Volím Tachov vidí moji kolegové jinak a rádi podpoří projekty, které dávají smysl ať jsou volby nebo ne. Přáli jste si letní kino, od příštího roku ho budete mít.

Už teď se těším na první sezónu letního kina v roce 2023!

Matouš HORÁČEK
Radní města Tachov (*20. 1. 1985)
OSVČ, marketingový specialista
Více informací
MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.