Vyšehrad: Fylm - letní kino s piknikem

Další - letní - sousedské setkání jsme naplánovali na pátek 15. července. Tentokrát se sejdeme na tachovské Rychtě a budeme promítat. Vzpomeneme si spolu na doby, kdy ještě v Tachově fungovalo letní kino a spojíme to s večerním piknikem pod otevřeným nebem.

Vezměte deky a koše s jídlem. Pokud se vám s tím nechce tahat, postaráme se o vás v našem stánku s občerstvením. Gril, točené pivo (včetně tachovského speciálu), nealko i alko nápoje zajištěny. Vše za příjemné, sousedské ceny.

19.00: Sousedský PIKNIK

Areál Rychty bude otevřený od 19.00 včetně posezení a stánku s občerstvením. Přijďte na kus řeči se sousedy a pokud budete mít náladu, řekněte nám, co se vám v Tachově líbí a co vás štve. Rádi si vás poslechneme během toho, co vás budeme obsluhovat na baru a u grilu.

21.30: Promítání filmu VYŠEHRAD

Sami jste si film vybrali, tak tady ho máte. V našem hlasování, kterého se vás zůčastnilo přes 230, suveréně vyhrál Vyšehrad: Fylm, pro který hlasovalo 43 % lidí.

Vyšehrad: Fylm navazuje na slavný seriál Vyšehrad, ve kterém věčný průserář Lavi kličkuje životem od problému k problému. Děj začíná rok po serálu, kdy se Lavimu začíná dařit a vše vypadá nadějně. To by se ovšem nesměl na scéně objevit jeho osmiletý syn o kterém neměl nikdo nejmenší tušení.

K události se můžete přidat na Facebooku, hlavně ale přijďte na příjemný večer pod otevřenou letní oblohou v pátek 15. července od 19.00 na tachovskou Rychtu.

Matouš HORÁČEK
Radní města Tachov (*20. 1. 1985)
OSVČ, marketingový specialista
Více informací
MOJE MĚSTO MI NENÍ LHOSTEJNÉ, VOLÍM TACHOV
Taky vám není jedno, co se v našem městě děje a chcete, aby byl váš názor slyšet? Napište nám svoje náměty a postřehy. Všechny si přečteme a případně dáme rovnou podnět k řešení.